Visas kategorijas
Par mums / Sazinieties ar mums

Par mums / Sazinieties ar mums

Uzņēmuma vīzija

Ikviens Cawolo cilvēks cer izmantot ūdeņradi, lai padarītu pasauli labāku, atbrīvotu atjaunojamās enerģijas potenciālu un īstenotu globālu dekarbonizāciju

Pašlaik tā ir uzbūvējusi augsta standarta ūdeņraža zinātnes un tehnoloģiju muzeja izstāžu zāli, apņēmusies veidot un attīstīt ūdeņraža veselības koplietošanas ekosistēmu un aktīvi vadīt globālās ūdeņraža nozares pārveidi.

Cawolo komanda

Cawolo ir visaptverošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas integrē ūdeņraža produktu izpēti un izstrādi, projektēšanu, ražošanu un pārdošanu. Cawolo ir sava galvenā patentētā tehnoloģija: īpaši augstas koncentrācijas ūdeņraža un skābekļa atdalīšanas ūdeņraža ražošanas tehnoloģija. Pašlaik tā ir uzbūvējusi augsta standarta ūdeņraža zinātnes un tehnoloģiju muzeja izstāžu zāli, apņēmusies veidot un attīstīt ūdeņraža veselības koplietošanas ekosistēmu un aktīvi vadīt globālās ūdeņraža nozares pārveidi.

Profesionāli komandas locekļi

Galvenais inženieris-He Xiancheng

Galvenais inženieris-He Xiancheng

PEM Inženieru centra ģenerāldirektors, koncentrējoties uz mehatroniku, jau 28 gadus nodarbojas ar ūdeņraža ražošanas iekārtu un industriālās elektroautomātikas vadības sistēmu projektēšanu. • Atbildīgs par PEM tehniskās komandas izveidi. 2022. gadā vadiet komandu, lai Guandunas provincē iekarotu pirmo megavatu mēroga rūpniecisko PEM elektrolizatoru, un tā veiktspēja sasniegs nozares vadošo līmeni.

Tehnoloģiju direktore Renē Hou

Tehnoloģiju direktore Renē Hou

Dr Hou absolvējis Ilinoisas Tehnoloģiju institūtu un mācījies pie slavenā kurināmā elementu instruktora. Pēc absolvēšanas Dr. Hou daudzus gadus ir strādājis pie starptautiski slaveniem kurināmā elementu pionieriem un oriģinālo iekārtu ražotājiem, un ir uzkrājis bagātīgu pieredzi gan tehnoloģiju pētniecībā un attīstībā, gan produktu attīstībā. Viņa savulaik bija Ballard China tehniskā direktore, SPIC Hydrogen Energy Company tehniskā direktore un Great Wall Motor XEV kurināmā elementu projekta komandas ūdeņraža enerģijas stratēģiskās plānošanas direktore. Pirms atgriešanās Ķīnā Dr. Hou bija daudzu gadu pieredze nozarē Ballard Vancouver un AFCC Vancouver, kā arī kurināmā elementu jaunuzņēmumi Silīcija ielejā.

Šarmans kungs Lin

Šarmans kungs Lin

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co. Ltd. priekšsēdētājs Guangdong Cawolo Health Technology Co. Ltd. ģenerāldirektors. Guangdong Cawolo Equipment Co. Ltd. ģenerāldirektors Foshan Huayang Xinli ūdens apstrādes ģenerāldirektora vietnieks Ar unikālu ieskatu un iejūtību uzņēmējdarbības vadībā, Mr. Lins vadīja komandu elektrolizēta ūdens attīrīšanas jomā 23 gadus. Viņš ir Cawolo projektu un iekšējo un ārējo resursu integrācijas meistars.

Guangdong Cawolo ūdeņradis

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. tika dibināta 2021. gada decembrī, un tā ir Guangdong Cawolo Health Technology Co., Ltd. un Foshan Cawolo Equipment Co., LTD integrācija. Uzņēmums atrodas Foshan City, Guandunas provinces jaunās rūpniecības demonstrācijas zonā - Guangdong New Light Industry Base. Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. ir visaptverošs zinātnes un tehnoloģiju uzņēmums, kas integrē ūdeņraža produktu pētniecību un izstrādi, projektēšanu, ražošanu un pārdošanu. Tā ir apņēmusies īstenot PEM elektrolītisko elementu tehnoloģiskos jauninājumus un realizēt augstas klases, inteliģentas, zaļas, liela mēroga un iekšzemes PEM elektrolītiskā ūdens ūdeņraža ražošanas integrētās sistēmas ražošanu. Uzņēmuma komandai ir vairāk nekā 20 gadu elektrolītiskā ūdens attīrīšanas nozares pieredze, ar priekšgala nozares pētniecības un attīstības tehnoloģijām, uzņēmuma pētniecības un attīstības tehnoloģiju komandas spēku, ir daudz pazīstamu ekspertu un maģistra personāla gan mājās, gan ārvalstīs. Rūpnīcas pārbaudes iekārtas ir pabeigtas, kvalitātes un vides sistēmas izbūve ir pabeigta. Uzņēmums galvenokārt pētniecību un izstrādi un ražo pilnu rūpniecisko PEM elektrolītiskā ūdens ūdeņraža ražošanas iekārtu klāstu, membrānas elektrodu, elektrolītisko elementu, ūdeņraža ģeneratoru, ar ūdeņradi bagātu ūdens krūzi, ar ūdeņradi bagātu ūdens dozatoru un citus produktus, kategorijās visās rūpnieciskās, komerciālās un mājas un citās daudzlīmeņu tirgus jomās.

Guangdong Cawolo ūdeņradis
Abonēšana

Abonējiet mūsu biļetenu

Sekojiet mums

Mēs vēlamies dzirdēt no jums